ExZem-Plus - ekseemikute söödalisand

Kaubamärk:
Ühik: purk
Hind:
32,00 €

32,00 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

ExZem Plus on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme ja allergiaid

Söödalisandit on soovitav segada hobuse lemmiksööda sisse. Eriti hästi sobivad selleks Marstall Sinfonie ja Marstall Mash.

Söödalisandit on soovitav anda veebruarist oktoobrini nig olenevalt hobusest 1-3 aastat. Väga tundlikele hobustele tuleks söödalisandit anda aastaringselt.

Sideained, abiained: looduslik savimineraal (bentoniit - montmorilloniit) E558 - 100%

Söötmissoovitus - söödalisand 

Poni (ca. 250kg) ca. 10-15g/päevas ca. 1/2 lusikatäit
Väike hobune (ca. 450kg) ca. 15-20g/päevas ca. 2/3 lusikatäit 
Suur hobune ( enam kui 550kg) ca. 20-30kg/päevas ca. 

1 lusikatäis Söödalisandit on soovitav segada hobuse lemmiksööda sisse. Eriti hästi sobivad selleks Sinfonie ja Mash.

Söödalisandit on soovitav anda veebruarist oktoobrini ning olenevalt hobusest 1-3 aastat. Väga tundlikele hobustele tuleks söödalisandit anda aastaringselt.

1 lusikatäis ExZem Plus = 30g
Kokku sobivad tooted

Sinfonie sobib täiendsöödaks eelkõige hingamisteede-probleemidega hobustele. Ürtide sisaldumine söödas ergutab ka seedimist. Enne söötmist võib sööta leotada 15 min kuumas vees, mille tulemusel vabanevad eeterlikud õlid ning söömise ajal hingab hobune neid sisse ja seega leevendab hingamisraskuseid.  Ei sisalda kaera.

25,00 €

Mash on mõeldud kasutamiseks haigusest taastumisel ning hobustele, kellel on hambaprobleeme ja vanadel hobustel. Sobib ideaalselt stressitekitavates olukordades nagu transport, võistlused, tallivahetus jne. Mash stimuleerib seedetegevust ning ainevahetust. Sobib kasutada mistahes raviga paralleelselt kuna ei sisalda melassi, säilitusaineid, lisatud vitamiine ning on toiteväärtuselt neutraalne.

22,00 €

marstall Bergwiesen Mash on marstalli uus toode, mis mõeldud seedeprobleemidega, tundlikele ja allergilistele hobustele. Samuti haigusest taastuvatele hobustele. Sööta on kerge seedida. Sobib kasutada ka koos veterinaarraviga kuna ei sisalda lisatud mineraale ega vitamiine. Sobib suvel sööta külma veega valmistatult, talvel sooja veega segatuna.

24,90 €

MashToGo on koostiselt sama, mis Mash, kuid 500g pakid teevad sellest mugava lisasööda või vahepala reisimisel ning võistlustel. MashToGo on kergestiseeditav, stimuleerib ainevahetust ning sobib ka valivatele hobustele.

3,00 €