EQUIPUR

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Leinplus - linaseemnejahu

EQUIPUR – leinplus linaseemne jahu on väga efektiivse toimega seedimisele, nahale ja karvale. Leinplus linaseemnejahu sisaldab palju Omega3 rasvhappeid. Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile säilivad tootes naturaalsed aminohapped, küllastumata rasvhapped, mineraalid ja vitamiinid.

,   Laoseis: Laos
Al. 24,00 €
EQUIPUR- organ

EQUIPUR – organ on naturaalne söödalisand, mis sisaldab kõiki olulisi elutähtsaid aineid ning on kõrge toiteväärtusega ja efektiivne. Equipur – organi kõrge kvaliteet ja terviklik koostis täiustavad ideaalselt heina ja söödakontsentraadi aina vähenevat mikrotoitainete sisaldust. Equipur - organi igapäevane lisamine söödale loob varssadele, tõu- ja sporthobustele eeldused edukaks füüsiliseks arenguks, esmaklaasiliseks aretuseks, kenaks välimuseks ning parandab hobuse sooritusvõimet.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 41,00 €
EQUIPUR - senior

 

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 71,00 €
EQUIPUR - fohlen

Mineraali-lisand varssadele ja noorhobustele.
See on kombinatsioon aktiivsetest toimeainetest, mis aitavad tagada kasvava varsa vitaalsuse ja harmoonilisuse.

EQUIPUR - fohlen toetab optimaalselt varsa ja noorhobuse ning tasakaalustab tavapärast sööta, et vältida vajalike ainete puudujääke organismis, mis võivad viia luustiku ja lihaskonna arenguhäireteni. EQUIPUR – fohlen toetab hobuse jõudlust ning immunsussüsteemi.

,   Laoseis: Laos
24,75 € (25%)
Al. 33,00 €
EQUIPUR - zink forte

EQUIPUR – zink forte sisaldab äärmiselt efektiivset tsinki ja seleeni. Need rakke kaitsevad mikroelemendid on vajalikud immuunsusüsteemile ning korras metabolismile. Samuti vajatakse neid korras naha ja tugevate, tervete kapjade jaoks.

,   Laoseis: Laos
Al. 21,00 €
EQUIPUR - beetakaroteen

Kõrge kontsentratsiooniga beetakaroteen, A-vitamiin ja E-vitamiin.
EQUIPUR - ß-karoteen pakub katab täielikult sugumärade ja täkkude A ja E vitamiini ning beetakroteeni vajaduse. Tõstab viljakust. Nende ainete puudus võib põhjustada vähese sugutungi, hilineva ovulatsiooni, madala viljastumistaseme ja ka ebapiisavat sperma-kvaliteeti.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 76,00 €
EQUIPUR - calcin

Söödalisand hobustele - kaltsium

EQUIPUR - calcin hoiab ära kaltsiumi puudujääki hobuse organismis ning toetab ja optimeerib luude struktuuri. Kaltsiumi, fosfori ja D3-vitamiini koosmõju toetab kasvavate varssade luustiku õiget arengut. Kasulik manustada ka tiinetele märadele ja eakatele hobustele.

,   Laoseis: Laos
Al. 28,00 €
EQUIPUR - amino

Söödalisand hobustele - aminohapped ja kaltsium

EQUIPUR - amino pakub asendamatuid aminohappeid nagu lüsiin, metioniin ja treoniini. Aminohapped toetavad sporthobuste ja varssade lihaste, luustiku ja liigeste arengut. Suurendab märade piimaeritust ning pidurdab eakate hobuste lihaste taandarengut.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 37,00 €
EQUIPUR - top E

Söödalisand hobustele - vitamiin E, seleen ja lüsiin

EQUIPUR – E sisaldab kontsentreeritud kujul E-vitamiini, seleeni ja lüsiini, mida vajavad eelkõige sporthobused.  Need  kaitsevad lihaskiude kahjulike ainete eest; parandab lihaste ainevahetust ning seeläbi suureneb hobuse võimsus ja paraneb sooritus. Hobuse üldine konditsioon ka sõidetavus paranevad.

,   Laoseis: Laos
Al. 28,00 €
EQUIPUR - glycan

EQUIPUR – glycan on unikaalne kombinatsiooni Uus-Meremaa rohelise rannakarbi ekstraktist, kondroitiinist, glükosamiinist, hüaluroonhappest, kieselguhrist, saatana küünest, ingverist ja metüülsulfonüülmetaanist (MSM). See kooslus aitab hoida kõõlused ja sidekoe tugeva ja tervena.

,   Laoseis: Laos
Al. 81,00 €
EQUIPUR - vitafit
,   Laoseis: Laos
Al. 38,00 €
EQUIPUR - külmageel
Külmageel hobustele
Jahutamiseks ja lihaspingete leevendamiseks.

EQUIPUR - Kühlgel on värskendav aktiivgeel, mis imendub kiiresti ja on väga efektiivne.
Sobib lihaste ja liigeste jahutamiseks ja taasaktiveerimiseks peale pingutust.
,   Laoseis: Laos
12,00 € (20%)
Al. 15,00 €
EQUIPUR - elektrolyt plus pulber

Mineraal-lisand hobustele - elektrolüüdid

EQUIPUR – elektrolyt plus asendab higistamisega, kõhulahtisusega või stressi tagajärjel kaotatud elektrolüüdid ja vajalikud ained (soolad), mille tulemusel väheneb hobuse sooritusvõime ja vastupidavus. Elektrolüütide abil taastatakse hobuse organismi normaalne vedelikutase.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 23,00 €
EQUIPUR - vitalyt

EQUIPUR – vitalyt sobib olukorras kus hobune on kaotanud higistamise tõttu palju vedelikku, vajab täiendavat energiat või soorituse parandamist.

Vitalyt on kasutamiseks valmis kontsentraat, mis sisaldab elektrolüüte, mineraale, vitamiine ja aminohappeid, et soodustada head sooritust ja kiiret tastumist peale pingutust. Kvaliteetsed katalüsaatorid aitavad kompenseerida higi kaudu kaotatud vedelikutaset ja soolasid, energia puudujääke ja kehva sooritust. Samuti aitavad nad stimuleerida ainevahetust. B-vitamiinid on hädavajalikud terve ja tõhusa ainevahetus ning normaalse närvitalitluse tarbeks.

,   Laoseis: Laos
Al. 10,00 €
EQUIPUR - energen plus

EQUIPUR – energen plus loob tasakaalustab energiapuudujäägi ja energiavarude loomise vahel. Nii suudab hobune taluda ka ebatavaliselt suurt füüsilisest pingutusest tulenevat stressi.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 21,00 €
EQUIPUR - ferrochel

Söödalisand hobustele - raud
EQUIPUR – ferrochel aitab ära hoida rauapuudust hobuse organismis. Ferrochel tõhustab vereloomet ja kaitseb aktiivselt veresoonkonda. See on eriti vajalik sporthobuste ja varssadele. Koos tasakaalustatud söötmisega, saab tõsta hobuse jõudlust ja ennetada rauapuudusest tingitud häireid.

,   Laoseis: Laos
Al. 30,00 €
EQUIPUR - tryptomag

Söödalisand hobustele - magneesium

EQUIPUR – tryptomag on suurepärane probleemilahendaja kui tegemist on eelkõige söötmisest tingitud ülierutuvusega. See aitab tagada rahuliku ja keskendumisvõimalise hobuse trennis ja vabal ajal. Unikaalne koostis magneesiumist, trüptofaanist, B-vitamiinidest ja antioksüdantidest toetavad närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 59,00 €
EQUIPUR - magnovit

Söödalisand hobustele - magneesium + B12 vitamiin

EQUIPUR – magnovit täiendab ja hoiab tasakaalus magneesiumi ja B12 vitamiinivarusid, mis on eriti oluline närviliste ja rahutute hobuste puhul. Närvisüsteemi stabiliseerimine tõstab hobuse jõudlust, tasakaalukust ja efektiivsust.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 34,00 €
EQUIPUR - cortifit

EQUIPUR – cortifit on kõrgekvaliteediline söödalisand, mis toetab südame ja vereringe talitlust. See aitab ennetada vitamiin E, seleeni, karnitiini, omega3 rasvahapete ja protsüaniidide B2 puudujääke, mis on vajalikud optimaalseks südametööks ja vereringe toimimiseks. Cortifit toetab hobuse üldist sooritusvõimet ja heaolu. Eriti kasulik kuumal suvel südameprobleemidega hobustele ja eakatele hobustele.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 44,00 €
EQUIPUR - Bronchialkräuter

Bronchialkräuter koostisesse on segatud 14 erinevat ürti, mis toetavad hobuse kogu hingamissüsteemi.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 22,00 €