Aretussöödad

Aretussöödad

Kvaliteetsed söödad imetavatele märadele, varssadele ja noorhobustele.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Fohlen Milchpulver - piimaasendaja varssadele

Kasutatakse asenduspiimaseguna kui märal ei ole piima, on vähe piima või mära ei aktsepteeri varssa. Sisaldab rikkalikult laktoosi, lüsiini ja C-vitamiini. Kaasas jootmisplaan.

,   Tarneaeg: Saabumas
109,00 €
Fohlen-Mix - varsale ja noorhobusele kontsentraat

Täiuslik algus! Maitsev kontsentreeritud sööt pelleti kujul varsale ja noorhobusele. Sisaldab orgaanilist seleeni, vaske ja lõssipulbrit. Lisatud aminohapete segu - marstall ProAmin. Kergestiseeditav ja toitainerikas. Varssadele alates 2. elunädalast ja noorhobustele kuni 3. eluaastani.

35,00 €
Fohlen-NOT-Paket - varsa esimeteks elupäevadeks

Pakend sisaldab varsa esimesteks elutundideks ja –päevadeks vajalikku ternespiimaasendajat ja jätkupiimasegu. Lisaks on ka 1-liitrine lutipudel ja jootmisjuhend.

135,00 €
Fohlenmüsli - varssadele ja noorhobustele

Täiuslik algus sinu varsale. Kergesti seeditav ja väga maitsev vaserikas kontsentreeritud müsli alates 2. elunädalast. Sisaldab aminohapete segu Marstall ProAmino. Sisaldab valgu komponente ja Omega3 rasvhappeid. Tasakaalustatud mikroelementide, minaraalainete ja vitamiinidega. Toetab tervete liigeste ja tugeva luustiku arengut.

24,00 €
Soolakivi 3kg
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €
Zuchtmüsli - tiinetele ja imetavatele märadele

Kõrgekvaliteediline müsli tiinus- ja imetamisperioodiks. Sisaldab valgukomponente (lüsiin) ja Omega3 rasvhappeid. Lisaks ideaalses tasakaalus mikroelemendid, mineraalained ja beeta-karoteen, ajaks, mil hobuse tavapärasest söödast jääb väheks. Toetab varsa liigeste ja luustiku arengut.

24,00 €