Lihased, liigesed

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Bewegungskräuter - siirup liigestele
,   Laoseis: Tellimisel
24,90 €
Electro-Dyl - elektrolüüdid
,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
59,00 €
EQUIPOWER - MSM

MSM - metüülsulfonüümetaan - liigestele ja kõõlustele

,   Laoseis: Laos
Al. 14,95 €
Equipower - riisikliiõli

Riisikliidest valmistatud õli sisaldab palju looduslikku E-vitamiini ja gamma-orüsanooli, mis soodustab lihaste kasvu ja parandab jõudlust. 

,   Laoseis: Laos
Al. 14,00 €
EQUIPOWER - saatanaküüne pulber

Saatanaküüne pulber tugevate liigeste ja kõõluste jaoks.

,   Laoseis: Laos
Al. 24,90 €
EQUIPOWER - seleen
,   Laoseis: Laos
Al. 19,00 €
Equipower - vitamiin E

EquiPower - vitamin E parandab lihaste ainevahetust, tõstab hobuse jõudlust ja valmisolekut tegutseda. Kiirendab lihaste modustumist ja kasvu ja aitab lihastel püsida ajal, mil koormus on vähene. 

,   Laoseis: Laos
Al. 18,90 €
Equipower glükosamiin - pelletid

Liigeste, kõhrede, luude ja lihaste tugevdamiseks ning elastsuse soodustamiseks.

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 59,90 €
EQUIPUR - amino

Söödalisand hobustele - aminohapped ja kaltsium

EQUIPUR - amino pakub asendamatuid aminohappeid nagu lüsiin, metioniin ja treoniini. Aminohapped toetavad sporthobuste ja varssade lihaste, luustiku ja liigeste arengut. Suurendab märade piimaeritust ning pidurdab eakate hobuste lihaste taandarengut.

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 37,00 €
EQUIPUR - calcin

Söödalisand hobustele - kaltsium

EQUIPUR - calcin hoiab ära kaltsiumi puudujääki hobuse organismis ning toetab ja optimeerib luude struktuuri. Kaltsiumi, fosfori ja D3-vitamiini koosmõju toetab kasvavate varssade luustiku õiget arengut. Kasulik manustada ka tiinetele märadele ja eakatele hobustele.

,   Laoseis: Laos
19,60 € (30%)
Al. 28,00 €
EQUIPUR - glycan

EQUIPUR – glycan on unikaalne kombinatsiooni Uus-Meremaa rohelise rannakarbi ekstraktist, kondroitiinist, glükosamiinist, hüluroonhappest, kieselguhrist, saatana küünest, ingverist ja metüülsulfonüülmetaanist (MSM). See kooslus aitab hoida kõõlused ja sidekoe tugeva ja tervena.

,   Laoseis: Laos
Al. 81,00 €
EQUIPUR - top E

Söödalisand hobustele - vitamiin E, seleen ja lüsiin

EQUIPUR – E sisaldab kontsentreeritud kujul E-vitamiini, seleeni ja lüsiini, mida vajavad eelkõige sporthobused.  Need  kaitsevad lihaskiude kahjulike ainete eest; parandab lihaste ainevahetust ning seeläbi suureneb hobuse võimusus ja paraneb sooritus.

,   Laoseis: Laos
Al. 25,90 €
EQUIPUR - vitafit

EQUIPUR – vitafit toetab hobuse üldist heaolu tänu söödalisandis leiduvatele vitamiinidele, aminohapetele ja tsingile. Need parandavad hobuse vastupidavust ja pakuvad liigestele ja lihaskiududele kaitset. Antioksüdandid, tsink ja aminohappeid toetavad kogu liikumissüsteem ja tugevdavad immuunsüsteemi.

,   Laoseis: Laos
Al. 35,90 €
EQUPOWER - ingver

Tugevate liigeste ja kõõluste heaks.

Ingver sisaldab väärtuslikke toimeaineid, mis stimuleerivad liigeste ainevahetust ja seeläbi toetatakse tugi- ja liikumissüsteemi nõtkust.

,   Laoseis: Laos
Al. 12,90 €
Flexo-Fit - liigestele
,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Saabumas
69,00 €
Glissando - kollageen hüdrolüsaat + aminohapped

Glissando sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni, mis koos aminohapetega kaitsevad hobuste liigeseid. Toetab kõhrete, sidemete ja kõõluste normaalset arengut ning aitab vähendada nende kulumist. Eriti soovitav kasutada noortel hobustel treeningperioodil.

,   Laoseis: Laos
55,00 €
Lein-Distel-Öl - linaseemne ja maarjaohaka õli

Lein-Distel-Öl on linaseemnetest ja maarjaohakast külmpressitud õli, mis sisaldab rohkelt küllastumata Omega rasvhappeid, mis toetavad kogu seedesüsteemi ja tagavad kauni karvkatte. Sobib eelkõige kasutada sporthobustel kuna õlis leiduv vitamiin E annan sooritusteks vajaliku lisaenergia ja vastupidavuse. Maarjaohakas kaitseb maksa ja on toksilistest ainetest puhastava toimega.

,   Laoseis: Laos
Al. 14,00 €
Saatanaküüne siirup

Lõuna-Aafrikas kasvava saatnaküüne juur (Radix Harpagophyti) sisaldab looduslikke toimeaineid, mis toetavad liigeste metabolismi ja toetavad tugevate ja tervete liigeste ja kõõluste arengut. Paraneb üldine liikuvuse sujuvus. 

,   Laoseis: Laos
24,90 €