Lihased, liigesed

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Bewegungskräuter - siirup liigestele
,   Tarneaeg: Tellimisel
24,00 €
Electro-Dyl - elektrolüüdid
,   Tarneaeg: Tellimisel
59,00 €
EquiPower - ingver
Al. 15,00 €
EquiPower - MSM

 

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 15,00 €
EquiPower - riisikliiõli

Riisikliidest valmistatud õli sisaldab palju looduslikku E-vitamiini ja gamma-orüsanooli, mis soodustab lihaste kasvu ja parandab jõudlust. 

Al. 14,00 €
EquiPower - saatanaküüne pulber

 

Al. 25,00 €
EquiPower - saatanaküüne siirup

 

25,00 €
EquiPower - seleen
Al. 19,00 €
EquiPower - vitamiin E

EquiPower - vitamin E parandab lihaste ainevahetust, tõstab hobuse jõudlust ja valmisolekut tegutseda. Kiirendab lihaste moodustumist ja kasvu ning aitab lihastel püsida ajal, mil koormus on vähene. 

Al. 20,00 €
EquiPower glükosamiin - pelletid

Liigeste, kõhrede, luude ja lihaste tugevdamiseks ning elastsuse soodustamiseks.

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 66,00 €
EQUIPUR - amino

Söödalisand hobustele - aminohapped ja kaltsium

EQUIPUR - amino pakub asendamatuid aminohappeid nagu lüsiin, metioniin ja treoniini. Aminohapped toetavad sporthobuste ja varssade lihaste, luustiku ja liigeste arengut. Suurendab märade piimaeritust ning pidurdab eakate hobuste lihaste taandarengut.

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 37,00 €
EQUIPUR - calcin

Söödalisand hobustele - kaltsium

EQUIPUR - calcin hoiab ära kaltsiumi puudujääki hobuse organismis ning toetab ja optimeerib luude struktuuri. Kaltsiumi, fosfori ja D3-vitamiini koosmõju toetab kasvavate varssade luustiku õiget arengut. Kasulik manustada ka tiinetele märadele ja eakatele hobustele.

Al. 28,00 €
EQUIPUR - glycan

EQUIPUR – glycan on unikaalne kombinatsiooni Uus-Meremaa rohelise rannakarbi ekstraktist, kondroitiinist, glükosamiinist, hüaluroonhappest, kieselguhrist, saatana küünest, ingverist ja metüülsulfonüülmetaanist (MSM). See kooslus aitab hoida kõõlused ja sidekoe tugeva ja tervena.

Al. 81,00 €
EQUIPUR - top E

Söödalisand hobustele - vitamiin E, seleen ja lüsiin

EQUIPUR – E sisaldab kontsentreeritud kujul E-vitamiini, seleeni ja lüsiini, mida vajavad eelkõige sporthobused.  Need  kaitsevad lihaskiude kahjulike ainete eest; parandab lihaste ainevahetust ning seeläbi suureneb hobuse võimsus ja paraneb sooritus. Hobuse üldine konditsioon ka sõidetavus paranevad.

Al. 28,00 €
EQUIPUR - vitafit
Al. 38,00 €
Flexo-Fit - liigestele
,   Tarneaeg: Saabumas
69,00 €
Glissando - kollageen + aminohapped

Glissando sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni, mis koos aminohapetega kaitsevad hobuste liigeseid. Toetab kõhrete, sidemete ja kõõluste normaalset arengut ning aitab vähendada nende kulumist. Eriti soovitav kasutada noortel hobustel treeningperioodil.

55,00 €
Lein-Distel-Öl - linaseemne ja maarjaohaka õli

Lein-Distel-Öl on linaseemnetest ja maarjaohakast külmpressitud õli, mis sisaldab rohkelt küllastumata Omega rasvhappeid, mis toetavad kogu seedesüsteemi ja tagavad kauni karvkatte. Sobib eelkõige kasutada sporthobustel kuna õlis leiduv vitamiin E annan sooritusteks vajaliku lisaenergia ja vastupidavuse. Maarjaohakas kaitseb maksa ja on toksilistest ainetest puhastava toimega.

Al. 14,00 €