Söödalisandid

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Allegro - vitamiin E + seleen

Allegro on mõeldud E vitamiini ja seleeni puuduse ennetamiseks. Nende ainete puudusel väheneb hobuse üldine sooritusvõime ning võivad tekkida lihaspinged.  Vitamiin E + seleen võimaldavad lihaste normaalse vereringe ja hapnikuga varustamise. Vitamiin E tõstab ka märade viljakust.

Al. 31,00 €
Amino-Muskel PLUS - lihastele

Amino-Muskel PLUS - lihaste jõud ja vastupidavus
Amino-Muskel PLUS on söödalisand, mille koostises olevad aminohapped toetavad lihaste arengut ning soodustavad kiiret taastumist peale pingutust. Toetab immuunsus-süsteemi. Sobib sporthobustele ja hobustele, kelle peamine sööt on hein.

Al. 39,00 €
Bergwiesen MashToGo

marstall Bergwiesen Mash on marstalli uus toode, mis mõeldud seedeprobleemidega, tundlikele ja allergilistele hobustele. Samuti haigusest taastuvatele hobustele. Sööta on kerge seedida. Sobib kasutada ka koos veterinaarraviga kuna ei sisalda lisatud mineraale ega vitamiine. Sobib suvel sööta külma veega valmistatult, talvel sooja veega segatuna.

2,50 €
Bewegungskräuter - siirup liigestele
,   Tarneaeg: Tellimisel
24,00 €
Biotin ZM - biotiin vedelikuna

Aitab rabedatel, pragunenud ja lõhenenud kapjadel taastuda. Aktiivained kindlustavad vajalikul hulgal keratiini tekkimise, et moodustuks tugev sarvkest. Soodustab ka karvakasvu.

Al. 33,00 €
Bronchial-Elixir hingamisteedele siirup
Al. 29,00 €
Darm-Regulator - soolte mikrofloora heaks

Darm-Regulator on söödalisand, mis aitab kontrolli all hoida hobuste seas levinud kõhulahtisuse probleemi. See stabiliseerib vedelike ja elektrolüütide taset. Probiootikumid aitavad heade bakterite populatsioonil tekkida. Lisandis sisalduvad prebiootikumid aitavad mikroflooral tasakaalus püsida.

Al. 36,00 €
EasyGoing - rahustav lisand
Al. 18,00 €
Electro-Dyl - elektrolüüdid
,   Tarneaeg: Tellimisel
59,00 €
Elektrolüüdid - vedelik

Elektrolüüdivedelik võimaldab kiiret ja tõhusat elektrolüütide asendamist peale suuremat higistamist või kõhulahtisust. Elektrolüüdid aitavad säilitada kehas normaalse veetasakaalu. Vähene elektrolüütide osakaal kehas vähendab hobuse soovi juua ning seega võib tekkida vedeliku puudus.

15,00 €
EquiPower - aed-mustköömneõli. Allergikutele!

Aed-mustköömneõli pakub funktsioneerimiseks vajalikke Omega rasvhappeid. Eriti kasulik toode allergiate esinemisel. Kasulik nahale, kopsudele ja seedimisele.

24,00 €
Equipower - biotiin

 

Al. 24,00 €
EquiPower - ingver
Al. 15,00 €
EquiPower - linaseemneõli 100%

 

 

Al. 15,00 €
EquiPower - magneesium

EquiPower - magneesium stabiliseerib hobuse närvisüsteemi, tõstab motivatsiooni, sooritusvõimekust ja üldist heaolu. 

Al. 20,00 €
EquiPower - mineral
,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 16,00 €
EquiPower - MSM

 

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 15,00 €
EquiPower - õllepärm
15,00 €
EquiPower - probiootikum
Al. 25,00 €
EquiPower - riisikliiõli

Riisikliidest valmistatud õli sisaldab palju looduslikku E-vitamiini ja gamma-orüsanooli, mis soodustab lihaste kasvu ja parandab jõudlust. 

Al. 14,00 €