Sport- ja saavutusperiood

Sport- ja saavutusperiood

 

Sport-müslid ambitsioonikatest harrastajatest tõeliste professionaalideni. Pakub hobusele jõudu, võimsust, vastupidavust ning kiiret taastutmist peale pingutust. 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Amino-Sport Müsli - tippsooritusteks

Amino-Sport on uue generatsiooni sportsööt. 2015. aastal sai see sööt EQUITANA innovatsioonipreemia. On mõeldud lihaste jõudluse kasvatamiseks ning kiire taastumise saavutamiseks peale pingutust. Sisaldab 5 aminohapet ja Omega3 rasvhappeid. Vähe tärklist ning palju seleeni ja E-vitamiini. Sobib suurepäraselt vastupidavusaladele.

29,50 €
Champion - kõrge energiaga struktuurmüsli

Champion on kõrge energiasisaldusega kaeravaba struktuurmüsli sporthobustele. Sisaldab kõiki vajalikke toitaineid, mis on vajalikud lihasmassi kasvatamiseks, vastupidavuseks ning jõudluse suurendamiseks. Koostises aminohapped, maksa puhastavad ürdid ning lutsern. Vähe tärklist ning palju seleeni ja E-vitamiini.

24,50 €
Cornmüsli - kaeravaba sport-müsli

Sportmüsli ilma kaerata! Cornmüsli pakub hobusele jõudu ja vastupidavust kõikides distsipliinides. Koostises mais, oder ja Omega3 rasvhapped ja E-vitamiin. Sobib hobustele, kes treenivad keskmise või suure koormusega.  Kaeravaba ja vähendatud valgusisaldusega.

23,00 €
Soolakivi 3kg
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €
Turnier - sööt kiire energia saavutamiseks

Turnier on pakub kiiret energiat, mida on vaja kõrgetasemelise soorituse saavutamiseks. Sobib hobustele, kes treenivad keskmise või suure koormusega.  Sisaldab 40% kaera, palju vitamiine, mineraalaineid, mikroelemente ja elektrolüüte.

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks kombineerida AminoSport MüsliBasisSubitoPiano ja Amino Muskel-Plus täiendsöötadega.

 

22,00 €