Struktuursöödad, ürdid

Struktuursöödad, ürdid

 

Kvaliteetsed, tolmuvabad toorkiudsöödad - pressitud, hakitud või tõlviku kujul. Vähese fruktaanisisaldusega.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Basis - hakitud lutsern

Basis koosneb hakitud lutsernist. Sööt on vähese õli ja melassiga.  Basis on tolmuvaba, kergesti seeditav ja kõrgekvailteediline heina asendussööt. Sobib allergilistele, eakatele, hambaprobleemidega ja taastuvatele hobustele. Sööta on mugav kaasa võtta ning sobib suurepäraselt võistlusperioodiks.

24,00 €
ProCaval-Struktur - koresööt

Kvaliteetne koresööt, mis koosneb odra- ja nisupõhust. Ei sisalda fruktoosi ning on madala valgusisaldusega. Rikkalikult kiudaineid. Ergutab sööma ka valivad ja seenior-hobused.

,   Tarneaeg: Ettetellimisel
29,50 €
Soolakivi 3kg
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €
Wiesen-Chips - tolmu- ja melassivaba koresööt

EQUITANA Innovatsioonipreemiale 2017 nomineeritud toode!

Wiesen-Chips pelletite tooraineks on lopsakatel rohumaadel kasvavad rohttaimed, mis on kuivatatud, hakitud ja pressitud. Chipsid on tolmu-, seennakkuste- ja hallitusevabad ega sisalda melassi. Samuti on neis vähe valku ja fruktaani, kuid see eest palju toorkiudu. Suurendavad närimisaktiivsust ja sobivad seega eriti hästi vanematele ja hambumusprobleemidega hobustele.

17,00 €
Wiesen-Cobs - melassi- ja tolmuvabad pelletid

Wiesen-Cobs pelletite tooraineks on lopsakatel rohumaadel kasvavad rohttaimed, mis on kuivatatud, hakitud ja pressitud. Pelletid on tolmu- ja hallitusevabad ega sisalda melassi.Samuti sisaldavad need vähe valku, kuid see eest palju toorkiudu. Pelletite seennakkuste vaba.

22,00 €
Wiesen-Fasern - tolmu- ja fruktaanivaba struktuursööt

Wiesen-Fasern on struktuursööt, mis koosneb püsirohumaal kasvavatest rohttaimedest ja ürtidest. Sööt on hakitud, ilma õli ja melassita. Ideaalne asendussööt heinale. Sobib allergilistele, eakatele, taastuvatele hobustele.  Sööt on tolmuvaba ning sisaldab vähe fruktaani.

17,00 €