Üldine heaolu, närvisüsteem

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Biotin ZM - biotiin vedelikuna

Aitab rabedatel, pragunenud ja lõhenenud kapjadel taastuda. Aktiivained kindlustavad vajalikul hulgal keratiini tekkimise, et moodustuks tugev sarvkest. Soodustab ka karvakasvu.

,   Laoseis: Laos
Al. 32,95 €
EasyGoing - rahustav lisand
,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Saabumas
Al. 16,50 €
EQUIPOWER - küüslaugu-ürdi pulber

Naturaalne putukatõrje

,   Laoseis: Laos
26,90 €
Equipower - magneesium

EquiPower - magneesium stabiliseerib hobuse närvisüsteemi, tõstab motivatsiooni, sooritusvõimekust ja üldist heaolu. 

,   Laoseis: Laos
Al. 19,50 €
EQUIPOWER - õllepärm
,   Laoseis: Laos
14,50 €
EQUIPOWER - seleen
,   Laoseis: Laos
Al. 19,00 €
Equipower - siirup närvisüsteemile

Toetab hobuse üldist heaolu. Aitab stressi leevendada. Sisaldab rahustava toimega ürte.

,   Laoseis: Laos
24,90 €
Equipower elektrolüüdid - pelletid

EquiPower - elektrolüüdid võimaldavad kiiret elektrolüüdivarude taastumist hobuse kehas peale higistamist või kõhulahtisust.

,   Laoseis: Laos
Al. 18,00 €
EQUIPUR - cortifit

EQUIPUR – cortifit on kõrgekvaliteediline söödalisand, mis toetab südame ja vereringe talitlust. See aitab ennetada vitamiin E, seleeni, karnitiini, omega3 rasvahapete ja protsüaniidide B2 puudujääke, mis on vajalikud optimaalseks südametööks ja vereringe toimimiseks. Cortifit toetab hobuse üldist sooritusvõimet ja heaolu. Eriti kasulik kuumal suvel südameprobleemidega hobustele ja eakatele hobustele.

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 44,00 €
EQUIPUR - ferrochel

Söödalisand hobustele - raud
EQUIPUR – ferrochel aitab ära hoida rauapuudust hobuse organismis. Ferrochel tõhustab vereloomet ja kaitseb aktiivselt veresoonkonda. See on eriti vajalik sporthobuste ja varssadele. Koos tasakaalustatud söötmisega, saab tõsta hobuse jõudlust ja ennetada rauapuudusest tingitud häireid.

,   Laoseis: Laos
Al. 30,00 €
EQUIPUR - knobletten
Söödalisand hobustele – naturaalsete ürtide segu, mis kaitseb hobust tüütute putukate eest.

EQUIPUR – knobletten koosneb küüslaugust, linaseemnetest, b-vitamiinist ja ürtidest, mis kaitsevad hobust putukahammustuste eest.
Ühtlasi soodustab antud segu ka seedimist ja ainevahetust tervikuna, mille tulemusel tõuseb hobuse üldine heaolu märgatavalt.
,   Laoseis: Laos
Al. 51,00 €
EQUIPUR - magnovit

Söödalisand hobustele - magneesium + B12 vitamiin

EQUIPUR – magnovit täiendab ja hoiab tasakaalus magneesiumi ja B12 vitamiinivarusid, mis on eriti oluline närviliste ja rahutute hobuste puhul. Närvisüsteemi stabiliseerimine tõstab hobuse jõudlust, tasakaalukust ja efektiivsust.

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 34,00 €
Equipur - mineral

EQUIPUR Mineral pakub kontsentreeritud koguses päeva jooksul vajaminevaid mineraale, vitamiine ja mikroelemente. See aitab ära hoida ainete defitsiidi tekkimist ning parandab hobuse üldist heaolu, sooritust ja võimekust. 

 

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 32,00 €
EQUIPUR - tryptomag

Söödalisand hobustele - magneesium

EQUIPUR – tryptomag on suurepärane probleemilahendaja kui tegemist on eelkõige söötmisest tingitud ülierutuvusega. See aitab tagada rahuliku ja keskendumisvõimalise hobuse trennis ja vabal ajal. Unikaalne koostis magneesiumist, trüptofaanist, B-vitamiinidest ja antioksüdantidest toetavad närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist.

,   Laoseis: Tellimisel
Al. 57,90 €
EQUIPUR - vitafit

EQUIPUR – vitafit toetab hobuse üldist heaolu tänu söödalisandis leiduvatele vitamiinidele, aminohapetele ja tsingile. Need parandavad hobuse vastupidavust ja pakuvad liigestele ja lihaskiududele kaitset. Antioksüdandid, tsink ja aminohappeid toetavad kogu liikumissüsteem ja tugevdavad immuunsüsteemi.

,   Laoseis: Laos
Al. 35,90 €
EQUIPUR - zink forte

EQUIPUR – zink forte sisaldab äärmiselt efektiivset tsinki ja seleeni. Need rakke kaitsevad mikroelemendid on vajalikud immuunsusüsteemile ning korras metabolismile. Samuti vajatakse neid korras naha ja tugevate, tervete kapjade jaoks.

,   Laoseis: Laos
Al. 19,90 €
EQUIPUR- organ

EQUIPUR – organ on naturaalne söödalisand, mis sisaldab kõiki olulisi elutähtsaid aineid ning on kõrge toiteväärtusega ja efektiivne. Equipur – organi kõrge kvaliteet ja terviklik koostis täiustavad ideaalselt heina ja söödakontsentraadi aina vähenevat mikrotoitainete sisaldust. Equipur - organi igapäevane lisamine söödale loob varssadele, tõu- ja sporthobustele eeldused edukaks füüsiliseks arenguks, esmaklaasiliseks aretuseks, kenaks välimuseks ning parandab hobuse sooritusvõimet.

,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 41,00 €
ExZem Müsli - nahaprobleemidega hobustele

ExZem on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme. Müslis on palju mineraale ja vitamiine ning lisatud on ka merevetikajahu, küüslaugu-graanuleid ning looduslikke ürte, mis aitavad verd korras hoida. ExZem Müsli on väga kontsentreeritud toitainete sisaldusega ning seega on vajalikud kogused söötmiseks väiksed ja seeläbi taskukohased.

,   Laoseis: Laos
22,00 € (15%)
26,00 €
Force - mineraali-lisand

Force on mineraalilisand kõikidele hobustele nii puhkeseisundis kui ka suurel koormusel töötades. Sisaldab suures koguses vitamiiine, mineraale ja mikroelemente, mis on igapäevaselt hobusele väga vajalikud. Sisaldab ka aminohappeid ja küllaldaselt valku.

Teraviljavaba! Sisaldab elektrolüüte.

,   Laoseis: Laos
Al. 19,00 €
Granutop - hobuse ja koera seedimisele

Söödalisand hobusele ja koertele, kellel õrn seedimine ning võib seega esineda seedeprobleeme. 

,   Laoseis: Laos
Al. 11,00 €