Üldine heaolu, närvisüsteem

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

Biotin ZM - biotiin vedelikuna

Aitab rabedatel, pragunenud ja lõhenenud kapjadel taastuda. Aktiivained kindlustavad vajalikul hulgal keratiini tekkimise, et moodustuks tugev sarvkest. Soodustab ka karvakasvu.

Al. 33,00 €
EasyGoing - rahustav lisand
Al. 18,00 €
EquiPower - aed-mustköömneõli. Allergikutele!

Aed-mustköömneõli pakub funktsioneerimiseks vajalikke Omega rasvhappeid. Eriti kasulik toode allergiate esinemisel. Kasulik nahale, kopsudele ja seedimisele.

24,00 €
EquiPower - magneesium

EquiPower - magneesium stabiliseerib hobuse närvisüsteemi, tõstab motivatsiooni, sooritusvõimekust ja üldist heaolu. 

Al. 20,00 €
EquiPower - mineral
,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 16,00 €
EquiPower - õllepärm
15,00 €
EquiPower - seleen
Al. 19,00 €
Equipower elektrolüüdid - pelletid

 

Al. 18,00 €
EquiPower Knoblauch - küüslaugupulber

 

22,00 €
EQUIPUR - cortifit

EQUIPUR – cortifit on kõrgekvaliteediline söödalisand, mis toetab südame ja vereringe talitlust. See aitab ennetada vitamiin E, seleeni, karnitiini, omega3 rasvahapete ja protsüaniidide B2 puudujääke, mis on vajalikud optimaalseks südametööks ja vereringe toimimiseks. Cortifit toetab hobuse üldist sooritusvõimet ja heaolu. Eriti kasulik kuumal suvel südameprobleemidega hobustele ja eakatele hobustele.

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 44,00 €
EQUIPUR - ferrochel

Söödalisand hobustele - raud
EQUIPUR – ferrochel aitab ära hoida rauapuudust hobuse organismis. Ferrochel tõhustab vereloomet ja kaitseb aktiivselt veresoonkonda. See on eriti vajalik sporthobuste ja varssadele. Koos tasakaalustatud söötmisega, saab tõsta hobuse jõudlust ja ennetada rauapuudusest tingitud häireid.

Al. 30,00 €
EQUIPUR - magnovit

Söödalisand hobustele - magneesium + B12 vitamiin

EQUIPUR – magnovit täiendab ja hoiab tasakaalus magneesiumi ja B12 vitamiinivarusid, mis on eriti oluline närviliste ja rahutute hobuste puhul. Närvisüsteemi stabiliseerimine tõstab hobuse jõudlust, tasakaalukust ja efektiivsust.

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 34,00 €
Equipur - mineral

EQUIPUR Mineral pakub kontsentreeritud koguses päeva jooksul vajaminevaid mineraale, vitamiine ja mikroelemente. See aitab ära hoida ainete defitsiidi tekkimist ning parandab hobuse üldist heaolu, sooritust ja võimekust. 

 

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 32,00 €
EQUIPUR - racepower
,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 36,00 €
EQUIPUR - senior

 

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 71,00 €
EQUIPUR - tryptomag

Söödalisand hobustele - magneesium

EQUIPUR – tryptomag on suurepärane probleemilahendaja kui tegemist on eelkõige söötmisest tingitud ülierutuvusega. See aitab tagada rahuliku ja keskendumisvõimalise hobuse trennis ja vabal ajal. Unikaalne koostis magneesiumist, trüptofaanist, B-vitamiinidest ja antioksüdantidest toetavad närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist.

,   Tarneaeg: Tellimisel
Al. 59,00 €
EQUIPUR - vitafit
Al. 38,00 €
EQUIPUR - vitamiin B12

B12 vitamiini varude hoidmiseks

22,50 € (25%)
Al. 30,00 €
EQUIPUR - zink forte

EQUIPUR – zink forte sisaldab äärmiselt efektiivset tsinki ja seleeni. Need rakke kaitsevad mikroelemendid on vajalikud immuunsusüsteemile ning korras metabolismile. Samuti vajatakse neid korras naha ja tugevate, tervete kapjade jaoks.

Al. 21,00 €
EQUIPUR knobletten - küüslauk ja ürdid
Söödalisand hobustele – naturaalsete ürtide segu, mis kaitseb hobust tüütute putukate eest.

EQUIPUR – knobletten koosneb küüslaugust, linaseemnetest, b-vitamiinist ja ürtidest, mis kaitsevad hobust putukahammustuste eest.
Ühtlasi soodustab antud segu ka seedimist ja ainevahetust tervikuna, mille tulemusel tõuseb hobuse üldine heaolu märgatavalt.
Al. 51,00 €